ASRIN MUCİDİ KONUŞTU » Eko66 Yakıt Tasarruf Cihazı TBMM'de » Eko66 inovasyon fuarı » EKO 66, INOVASYON TÜRKİYE FUARI’NDA » Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından » Talat Mollaoğlu'ndan yüzyılın buluşu, EKO66 » EKO66 ve Talat Mollaoğlu » ATATÜRKÜN ÇEVRE İLE İLGİLİ SÖZLERİ » T.C. Cumhurbaşkanlığı : Recep Tayyip Erdoğan » T.C Başbakanımız Ahmet Davutoğlu » MÜJDE TÜRKİYEM » MHP Kütahya Millet Vekili Işık’ın gündemi ‘Yakıt Tasarruf Cihazları’ » NASA Onay Verdi » Yerli tasarruf cihazı Avrupa'da! » Büyükşehir çevre dostu araçlar için yeni teknolojileri test ediyor » İŞTE EKO66 » EKO 66 OTO YAKIT TASARRUF CİHAZI » Türk Mucit Almanya’yı dize getirdi » HABERLER .COM GAZETESİ » Türk Time Gazetesi » İstanbul Haber Gazetesi » Hürriyet Gazetesi Ekonomi » İstanbul “EKO 66” ile temiz nefes alacak » “EKO-66 Yakıt Tasarruf Cihazı” Avrupa Patent Ofisi’nde yayınlandı! » EĞİTİM-BİLİM » YENİ ASYA GAZETESİ » VAKİT GAZETESİ » SAKARYA GAZETESİ » METROPOL YEREL GAZETESİ » METROPOL GAZETESİ » METROPOL GAZETESİ » DÜNYA GAZETESİ » BOZOK GAZETESİ » AKTÜEL GAZETESİ » YERLİ MUCİDİN TASARRUF CİHAZI » TUNİNG DERGİSİ » TRANSMEDYA DERGİSİ » KONEKO DERGİSİ » DEVLET ONAYLI » EKOVİZYON » Bilim Ve Ütopya Dergisi » EKO66 Suudi Arabistan Testi » EKO-66 CİHAZI NE KADAR EKONOMİ YAPAR? » Trakya Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi » Yerli tasarruf cihazı Avrupa’da » EKO66 Ümraniye’de » Eko-66 Tasarruf Cihazı traktörlerde de denendi. » EKO 66 (çevre haber) » AB Egzoz Limitlerini Daha Daraltıyor » Testler de inanılmaz Sonuç » DEVLETİ PES ETTİREN YOZGATLI MUCİTTEN TAMAMEN YERLİ MALI TASARRUF CİHAZI: EKO 66 » Dünyanın peşinde olduğu Türk icadı » Dünyayı Peşine Takan Türk'ün İcadı: EKO66 » EKO-66 İŞ MAKİNESİ TESTİNDEN DE GEÇTİ » Eko-66 Avrupa'da » Eko-66 Dumlupınar Üniversitesinde » Yüzde 20 yakıt tasarrufu » Milliyet Gazetesi » 'Adı: Eko66 Soyadı: Tasarruf Cihazı' » Türk mucitten tasarruf cihazı » Dünyayı peşine takan Türk'ün icadı » Hürriyet Gazetesi, » Egzoz zehrine çare buldu Avrupa'yı peşinden koşturuyor » Türkiye'nin Gururu Eko66 Amerikadan Onaylı Patent Aldı » ULUSLARARASI PATENTLİ MARKALI TÜRKİYENİN DÜNYADAKİ GURURU » Kredi Kartlarına Taksit İmkânı (Güncel) » Edirne ilimizde Büyük Test »
Atatürkün doğa ve çevre ile ilgili söylediği sözleri ve anektodlar

Sağlıklı yaşam, sağlıklı çevre ile olur.
Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur.
Yarının doğası bugünden yaratılır.
Nasıl bulmak istiyorsan öyle bırak
X

! Eko-66 Diyorki !

EKO66 DAKİ BÜYÜK KAMPANYAMIZIN SÜRESİ
YOGUN TALEP ÜZERİNE UZATILMIŞTIR
İstanbul Dışındaki İl Ve İlçelerimiz Eko66 Siparişleri İçin Fatih MOLLAOĞLU Beyle İrtibata Geçebilirler GSM 0538 505 22 85

Sırbistan Başkenti Belgrat'ta Basın Önünde Yapılan Canlı TestEko66 Yakıt Tasarruf Cihazı TBMM'de


Eko66
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
TESCILLI VE ONAYLIDIR
EKO66
Bünyelerinde HidroCarbon Molekülleri Bulunan

Cihazımız Araçlarda herhangi bir randıman düşüklüğünün aksine, motorda yakılmadan egzoz gazı halinde çiğ atılan yakıtın yakılmasını sağladığı için motorun verimide yükseltme gösterir ve motor gücünün artmasını sağlar.
BIZ KIMIZ
2000 yılında Eko 66 Tasarruf Cihazımızı icat ettik. 2003 yılının 11. ayında ATM Madencilik Liman İşletmeciliği Kozmetik Turizm Prodüksiyon Yapım Ltd Şti’nin kurduk. 2004 yılında Eko66 yakıt tasarrufu cihazı için TPE’ye 2004 / 2270 numaralı patent müracaatımızı yaptık. 2006 yılında patent başvurumuz tescil edildi.
BASINDA EKO-66
EKO66 ÇALIŞMA PRENSİBİ

Elektromagnetik akım oluşturarak EKSİ olan oksijeni ARTI olan hidrokarbonla buluşturup tam yanmayı sağlar.

BENZİN  ‘de   %20-25  tasarruf  sağlıyor.Devamı...

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN
UYGULAMALARIMIZ
Cihazımız ; Benzinli, Lpg li ve Dizel Motorlu Araçlarda yakıt tasarrufu sağlar. Cihazımızı Tüm Yakıt Besleme Sistemleri için kullanılmaktadır. Araca hiçbir yan etkisi olmadığı için aracın hiçbir kısmına zarar vermez.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
 • 8
  Kürşat PUNARCI - İSTANBUL
  Günümüzde Fosil yakıtlar denilen kömür, petrol, doğalgaz gibi kaynaklar yenilenebilir enerji kaynakları değildir. Adından da anlaşılacağı gibi Bu kaynaklar hem sınırlı hem de bir gün bitebilecek niteliktedir. İktisadi açıdan rezervler azaldıkça fiyatı pahalanacaktır. Üretilmesiyle de çevre Sera etkisi ve küresel ısınma olarak daha fazla zarar görecektir. Doğal gaz ve petrol açısından zengin kaynaklara sahip olmadığımız Güzel ülkemizde ihtiyaç duyduğumuz petrolün % 94’ünü, doğal gazın ise % 99’unu ithal ediyoruz. İşte bu yüksek oranlarda ki dışa bağımlılık, büyüyen ekonomimizin en büyük kırılganlık kaynağı olan cari açığında artmasını beraberinde getiriyor. Tüm dünya yenilebilir enerji kaynaklarına yönelmiş, mevcut kaynaklardan daha fazla istifade edebilme çalışmalarına yoğunlaşmış durumda. Üstelik tüm üreticiler miyarlarca dolar Ar-Ge çalışmaları yaparken bir Müslüman Türk evladı ortaya çıkıp tüm bunların ortasına Eko66 adını verdiği bir bomba bırakıyor. Onlar için Eko66;daralan bir Pazar payı, kaybedilen rantlar, gelişen bir TÜRKİYE demek. Elbette zorlarına gidecek elbette istemeyecekler ve elbette karalayacaklar! ortada onca rapor, onca test, onca veri varken ısrarla kabullenmeme sebebi başka ne olabilir ki? Biz kullanıcıların En sık karşılaştığı soru da neden bunu devasa firmaların mühendisleri düşünememiş? Öncelikle bu ilahi bir lütuftur,Herkese bahşedilmez. Dış üreticiler bizlerin kazancını ve çevresini düşünmez. Bugünü geçtik yarınki kazancımızı dahi nasıl alacağını hedefler. Bu yüzden üretemediğin her şey için dışa bağımlısın. kendi dururken bizi neden düşünsün.Özetle aracımı aldığım hafta eko66 taktırdım. Aracım ilk günki performansından ve cimriliğinden hala ödün vermedi .+1 vites her zaman ben buradayım diyor. Değerli mucit Talat abim; kullanımımıza sunduğun cihaz sayesinde çevremize ve ülke ekonomimize bir nebze dahi olsa katkıda bulunmamıza vesile olduğun için Rabbim senden razı olsun. Yeni projelerinle bu güneşi sıvamaya çalışan mihraklara tokat üstüne tokat vuracağın günleri de sabırla bekliyoruz. Allah yar ve yardımcın olsun.
 • MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİNİN TÜMÜ İÇİN TIKLAYIN
  EKO66 ©
  2000 Tüm Hakları Saklıdır
  Adres  : Petrol Yolu Caddesi Kapalı Halı Saha Yanı No:61 Tepeüstü Ümraniye / İstanbul
  Telefon : (0216) 612 66 64 (Pbx)
  Faks      : (0216) 612 66 94
  E-Posta : info@eko66.com
    Bugün : 4,859,956
    Dün : 6,789,464
    Toplam : 621,405,162