Akaryakıt Başlıkları » Ana Sayfa » AKARYAKIT ve EKİPMAN » DÜNYA’ NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN İCAT: EKO66 » %25 Yakıt Tasarrufu » DÜNYA’ NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN İCAT: EKO66 » STAR GAZETESİNDE ÇIKAN HABERİMİZ 23.03.2015 » Akşam Gazetesinde Çıkan Haberimiz 12.03.2015 » EKO 66 YAKIT TASARRUF CİHAZI MAKEDONYA’DA » Neleri kaybediyoruz? 17 Kasım 2014 Pazartesi » Eko 66 İmdada yetişti! Anayurt Gazetesi 17.11.2014 » EKO 66’NIN TASARRUFU NOTER HUZURUNDA TESCİLLENDİ İNTERNET HABERLERİ » EKO 66’NIN TASARRUFU NOTER HUZURUNDA TESCİLLENDİ » AKP KAMPINDA TASARRUF CİHAZI » Yakıt israfına karşı buluş yapan Türk mucide tehdit » Avrupayı Peşinden Koşturan Türk » İstanbul’da egzoz gazı denetimi » ASRIN MUCİDİ KONUŞTU » Eko66 Yakıt Tasarruf Cihazı TBMM'de » Eko66 inovasyon fuarı » EKO 66, INOVASYON TÜRKİYE FUARI’NDA » Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından » Talat Mollaoğlu'ndan yüzyılın buluşu, EKO66 » EKO66 ve Talat Mollaoğlu » ATATÜRKÜN ÇEVRE İLE İLGİLİ SÖZLERİ » T.C. Cumhurbaşkanlığı : Recep Tayyip Erdoğan » T.C Başbakanımız Ahmet Davutoğlu » MÜJDE TÜRKİYEM » MHP Kütahya Millet Vekili Işık’ın gündemi ‘Yakıt Tasarruf Cihazları’ » NASA Onay Verdi » Yerli tasarruf cihazı Avrupa'da! » Büyükşehir çevre dostu araçlar için yeni teknolojileri test ediyor » İŞTE EKO66 » EKO 66 OTO YAKIT TASARRUF CİHAZI » Türk Mucit Almanya’yı dize getirdi » HABERLER .COM GAZETESİ » Türk Time Gazetesi » İstanbul Haber Gazetesi » Hürriyet Gazetesi Ekonomi » İstanbul “EKO 66” ile temiz nefes alacak » “EKO-66 Yakıt Tasarruf Cihazı” Avrupa Patent Ofisi’nde yayınlandı! » EĞİTİM-BİLİM » YENİ ASYA GAZETESİ » VAKİT GAZETESİ » SAKARYA GAZETESİ » METROPOL YEREL GAZETESİ » METROPOL GAZETESİ » METROPOL GAZETESİ » DÜNYA GAZETESİ » BOZOK GAZETESİ » AKTÜEL GAZETESİ » YERLİ MUCİDİN TASARRUF CİHAZI » TUNİNG DERGİSİ » TRANSMEDYA DERGİSİ » KONEKO DERGİSİ » DEVLET ONAYLI » EKOVİZYON » Bilim Ve Ütopya Dergisi » EKO66 Suudi Arabistan Testi » EKO-66 CİHAZI NE KADAR EKONOMİ YAPAR? » Trakya Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi » Yerli tasarruf cihazı Avrupa’da » EKO66 Ümraniye’de » Eko-66 Tasarruf Cihazı traktörlerde de denendi. » EKO 66 (çevre haber) » AB Egzoz Limitlerini Daha Daraltıyor » Testler de inanılmaz Sonuç » DEVLETİ PES ETTİREN YOZGATLI MUCİTTEN TAMAMEN YERLİ MALI TASARRUF CİHAZI: EKO 66 » Dünyanın peşinde olduğu Türk icadı » Dünyayı Peşine Takan Türk'ün İcadı: EKO66 » EKO-66 İŞ MAKİNESİ TESTİNDEN DE GEÇTİ » Eko-66 Avrupa'da » Eko-66 Dumlupınar Üniversitesinde » Milliyet Gazetesi » 'Adı: Eko66 Soyadı: Tasarruf Cihazı' » Türk mucitten tasarruf cihazı » Dünyayı peşine takan Türk'ün icadı » Hürriyet Gazetesi, » Egzoz zehrine çare buldu Avrupa'yı peşinden koşturuyor » Türkiye'nin Gururu Eko66 Amerikadan Onaylı Patent Aldı » ULUSLARARASI PATENTLİ MARKALI TÜRKİYENİN DÜNYADAKİ GURURU » Kredi Kartlarına Taksit İmkânı (Güncel) » Edirne ilimizde Büyük Test »

Eko66 inovasyon fuarı
26.10.2013 - 01:26
Eko66 inovasyon fuarı EKO66 FUARIN GÖZDESİ OLDU
EKO 66, INOVASYON TÜRKİYE FUARI’NDA
EKO 66 mucidi Talat Mollaoğlu ve Türkiye’nin öteki mucitleri buluşlarını görücüye çıkarıyor. Geçtiğimiz yıl ilk defa düzenlenen Inovasyon Türkiye Fuarı bu yıl 24-27 Ekim 2013 tarihleri arasında ikinci kez yüzlerce yenilikçi ürünü yatırımcıyla buluşturacak… İnovasyon Türkiye Fuarı kapılarını ikinci kez açıyor.  CNR-İstanbul Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek İnovasyon Fuarı’nda 500'e yakın KOBİ ve genç girişimcinin patenti alınmış 850 buluşu görücüye çıkacak.


Ekoloji ve Ekonomi dostu olan yakıt tasarruf cihazı EKO 66, AB ülkelerinde de test edildi: % 23 yakıt tasarrufu sağlandı. Türk Mucit Talat Mollaoğlu, AB ülkelerinde yapılan EKO 66 test sonuçlarından memnun. Belgesel film çekimi ön alan çalışması için, 03. 10. 2010 – 03.11. 2010 arası; 33 ilde 8 bin kilometre yol yapan ve üzerinde EKO 66 cihazı takılı 34 TM 566 plakalı 1900 motor dizel Skoda otomobilimiz, % 23 yakıt tasarrufu yaptı. Ekoloji ve ekonomi dostu oluşu ise bu konforun artısı oldu. Türk Mucit Talat Mollaoğlu ve teknik ekibi, geçtiğimiz gün Edirne’de ilk kez traktör ve tarım makinalarında EKO66 adlı 10 yıl garantili ve tescilli yakıt tasarruf cihazını test ettirdi ve çiftçilerin yüzünü güldürdü. EKO 66'nın, mazotlu araçlarda %24, benzinli araçlarda %15 ve traktörlerde de %20 yakıt tasarrufu yaptığı onaylandı, yeniden…
EKO 66, INOVASYON TÜRKİYE FUARI’NDA
Edirne Valisi GÖKHAN SÖZER de kendi makam aracına ve koruma  polislerin araçlarına EKO 66 taktırdı. Ayrıca; DSİ’den Mehmet Uğur (Reno  Cargo) 22 DK 460, Alihsan Uysal (Clio) 22 AV 707, Av. Levent Reyhat  (Fiat Linia) 22 AV 066, Hüseyin Şen (Fiat Albea) 22 DF 055, Yavuz  Yirmibeşler (Timosan Traktör) 22 DN 749 plakalı araç sahipleri ve  öteki çiftçiler, EKO 66 tasarruf cihazının test edilişine ve sonuç  raporunun hazırlanmasına da, yerel ve ulusal basınla birlikte  tanıklık ettiler. Cihaz takılan kendi araçlarında da yol testi  yapıp, sonuçtan oldukça memnun olduklarını vurguladılar. Başka araç  sahiplerinin de çevre ve ekonomi dostu olan EKO 66 tasarruf cihazı  takdırması için öneride bulunacaklarını dile getirdiler. Öte yandan,  şimdiye dek pek çok üniversitede bilim adamlarının verdiği olumlu  test raporları sonuçlarının ardından; Trakya Üniversitesi  Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet CAN,  fakülte laboratuvarında ve kendi aracında yaptığı test sonuçlarını  hazırladı ve EKO 66 tasarruf cihazının her anlamdaki faydasını ve  desteklenmesi gerektiğini bilimsel bir raporla Edirne Valiliği’ne  sundu. Milli bir cihaz olduğunu vurgulayan Türk Mucit Talat  Mollaoğlu, petrol ve otomotif tekelleri tarafından kendisinin tehdit  edildiğini ve devletin artık bu cihaza sahip çıkması gerektiğini  dile getirdi.


Yorum Ekle Bu Haber 12,992,385 'Kez Okundu Tavsiye Et Öneri ve Görüşlere Git  Geri Dön
Yazan » SİNAN SÜRÜCÜ    Tarih » 26.10.2013 12:29 İSTANBULDAKİ EKO 66 İNOVASYON FUARI EKO 66 CİHAZI KULLANMAMIŞLAR İÇİN BÜYÜK FIRSAT OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. MÜSAİT OLANLARIN FUARI GEZMELERİNİ BİLGİ ALMALARINI TAVSİYE EDİYORUM.EKO 66 CİHAZI HEM TASARRUF HEM EKOLOJİK AÇIDAN DOGAYA FAYDALI BİR CİHAZ .DİĞER FAYDALARINI SAYMIYORUM.SİZLERDE SORUP ARAŞTIRARAK BİR ÇOK FAYDALARINI (HEM KİŞİYE HEMDE DÜNYAYA) ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.
Yazan » halil ÖKSÜZ    Tarih » 27.10.2013 00:12 Emekli Yüksek Ziraat Mühendisiyim. Mesleğim Gereği, Motorlar İle İlgili Gelişmeleri Yakından İzlemekteyim. Verilen Bir Birim Yakıtın Yaklaşık % 30’u Faydalı Halde Kullanılırken Neden Bu Oranın Daha Yüksek Oranlara Çıkmadığını Hep Düşünmüşümdür. Bu Verimi Artırmak İçin Yapılan Bir Çok Çalışmanın, İstenilen Düzeyde Fayda Vermediğini Gördükçe Üzülmüşümdür. Yanmayan Akaryakıt Miktarı Hem İnsanımızı Hem Devletimizi Hem De Dünyamızı Zorlar Hale Gelmiştir. Dünya Ekonomiksine Zarar Vermekle Birlikte Çevreye Yaymış Olduğu Zehirli Gazların, İnsanlığa Yaşanmaz Bir Dünya Yarattığı Bir Gerçektir. Yapmış Olduğunuz Bu Güzel Çalışmanın Uzun Süreden Beri Takipçisiyim. Böyle Bir Buluşun Türk Milletine Mensup Biri Tarafından İcat Edilmiş Olması Beni Ziyadesiyle Heyecanlandırmıştır. Böyle Bir Şahsiyeti Tanımak Ve Buluşunu Kullanmak İçin İstanbul’a Gitmeyi Planlamıştım.1980 Model Renault Broadway Serisi Aracımın Deposunu Lpg İle Doldurup İstanbul’a Gittim. Her Km’de 23 Krş. Yaktığını, B U Harika Cihazı İş Yerinizde Taktıktan Sonra Geriye Dönüşümde Her Km’de 16 Krş. Yaktığını Tespit Ettim.120 Km.Hız İle Gittiğimde Titreşim Yapan Aracımın,160 Km.Süratte Dahi Titreşisiz Gitmesine Şahit Oldum. Egzost Emisyon Ölçümlerinde; Benzin İle Çalışırken, Çevreye Yaymış Olduğu Karbon Monoksit. Salınımının 0.32 Mqgr/Lt. Olduğu, Lpg İle Çalışmasında, Çevreye Yaymış Olduğu Karbon Monoksit. Salınımının 0.13 Mqgr/Lt. Olduğu Raporlanmıştır. 33 Yaşında Ve Bu Güne Kadar Hiçbir Tamir, Bakım İşlemi Yapılmamış Bir Aracın Motorunun Bu Değerlerde Salınım Yapması Hayret Verici Bir Olaydır. 1/10/1986 Sonrası Model Araçlar İçin Müsaade Edilen Salınım Limiti:3,5 16 Mqgr/Lt. Karbon Monoksit. 26,92 Katlık Müthiş Bir Düşüş Söz Konusudur Ve Bu Gerçekten Bir Mucizedir. Bunu Başka Bir Anlamı Ve Açıklaması Yok Diyorum. Sizlerden Görmüş Olduğum Samimiyet Ve Yakınlığınıza Sığınarak;24-27 Ekim 2013 Tarihlerinde “İnovasyon Türkiye” İsimli Fuara Katılarak Gönüllü Olarak Stant’ınızda Görev Almak İstiyorum. Saygılarım, Selamlarım Ve Dualarım Sizlere Olsun. Halil Öksüz. Çoban hasan Köyü Akhisar-Manisa. Gsm:05436807589
Yorum Ekle Bu Haber 12,992,385 'Kez Okundu Tavsiye Et Öneri ve Görüşlere Git  Geri Dön
EKO66 ÇALIŞMA PRENSİBİ

Elektromagnetik akım oluşturarak EKSİ olan oksijeni ARTI olan hidrokarbonla buluşturup tam yanmayı sağlar.

BENZİN  ‘de   %20-25  tasarruf  sağlıyor.Devamı...

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN
UYGULAMALARIMIZ
Cihazımız ; Benzinli, Lpg li ve Dizel Motorlu Araçlarda yakıt tasarrufu sağlar. Cihazımızı Tüm Yakıt Besleme Sistemleri için kullanılmaktadır. Araca hiçbir yan etkisi olmadığı için aracın hiçbir kısmına zarar vermez.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
 • 1
  -
 • 2
  -
 • 3
  -
 • 4
  -
 • 5
  -
 • 6
  -
 • 7
  -
 • 8
  -
 • 9
  -
 • 10
  -
 • MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİNİN TÜMÜ İÇİN TIKLAYIN
  EKO66 ©
  2000 Tüm Hakları Saklıdır
  Adres  : Petrol Yolu Caddesi Kapalı Halı Saha Yanı No:61 Tepeüstü Ümraniye / İstanbul
  Telefon : (0216) 612 66 64 (Pbx)
  Faks      : (0216) 612 66 94
  E-Posta : info@eko66.com