Akaryakıt Başlıkları » Ana Sayfa » AKARYAKIT ve EKİPMAN » DÜNYA’ NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN İCAT: EKO66 » %25 Yakıt Tasarrufu » DÜNYA’ NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN İCAT: EKO66 » STAR GAZETESİNDE ÇIKAN HABERİMİZ 23.03.2015 » Akşam Gazetesinde Çıkan Haberimiz 12.03.2015 » EKO 66 YAKIT TASARRUF CİHAZI MAKEDONYA’DA » Neleri kaybediyoruz? 17 Kasım 2014 Pazartesi » Eko 66 İmdada yetişti! Anayurt Gazetesi 17.11.2014 » EKO 66’NIN TASARRUFU NOTER HUZURUNDA TESCİLLENDİ İNTERNET HABERLERİ » EKO 66’NIN TASARRUFU NOTER HUZURUNDA TESCİLLENDİ » AKP KAMPINDA TASARRUF CİHAZI » Yakıt israfına karşı buluş yapan Türk mucide tehdit » Avrupayı Peşinden Koşturan Türk » İstanbul’da egzoz gazı denetimi » ASRIN MUCİDİ KONUŞTU » Eko66 Yakıt Tasarruf Cihazı TBMM'de » Eko66 inovasyon fuarı » EKO 66, INOVASYON TÜRKİYE FUARI’NDA » Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından » Talat Mollaoğlu'ndan yüzyılın buluşu, EKO66 » EKO66 ve Talat Mollaoğlu » ATATÜRKÜN ÇEVRE İLE İLGİLİ SÖZLERİ » T.C. Cumhurbaşkanlığı : Recep Tayyip Erdoğan » T.C Başbakanımız Ahmet Davutoğlu » MÜJDE TÜRKİYEM » MHP Kütahya Millet Vekili Işık’ın gündemi ‘Yakıt Tasarruf Cihazları’ » NASA Onay Verdi » Yerli tasarruf cihazı Avrupa'da! » Büyükşehir çevre dostu araçlar için yeni teknolojileri test ediyor » İŞTE EKO66 » EKO 66 OTO YAKIT TASARRUF CİHAZI » Türk Mucit Almanya’yı dize getirdi » HABERLER .COM GAZETESİ » Türk Time Gazetesi » İstanbul Haber Gazetesi » Hürriyet Gazetesi Ekonomi » İstanbul “EKO 66” ile temiz nefes alacak » “EKO-66 Yakıt Tasarruf Cihazı” Avrupa Patent Ofisi’nde yayınlandı! » EĞİTİM-BİLİM » YENİ ASYA GAZETESİ » VAKİT GAZETESİ » SAKARYA GAZETESİ » METROPOL YEREL GAZETESİ » METROPOL GAZETESİ » METROPOL GAZETESİ » DÜNYA GAZETESİ » BOZOK GAZETESİ » AKTÜEL GAZETESİ » YERLİ MUCİDİN TASARRUF CİHAZI » TUNİNG DERGİSİ » TRANSMEDYA DERGİSİ » KONEKO DERGİSİ » DEVLET ONAYLI » EKOVİZYON » Bilim Ve Ütopya Dergisi » EKO66 Suudi Arabistan Testi » EKO-66 CİHAZI NE KADAR EKONOMİ YAPAR? » Trakya Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi » Yerli tasarruf cihazı Avrupa’da » EKO66 Ümraniye’de » Eko-66 Tasarruf Cihazı traktörlerde de denendi. » EKO 66 (çevre haber) » AB Egzoz Limitlerini Daha Daraltıyor » Testler de inanılmaz Sonuç » DEVLETİ PES ETTİREN YOZGATLI MUCİTTEN TAMAMEN YERLİ MALI TASARRUF CİHAZI: EKO 66 » Dünyanın peşinde olduğu Türk icadı » Dünyayı Peşine Takan Türk'ün İcadı: EKO66 » EKO-66 İŞ MAKİNESİ TESTİNDEN DE GEÇTİ » Eko-66 Avrupa'da » Eko-66 Dumlupınar Üniversitesinde » Milliyet Gazetesi » 'Adı: Eko66 Soyadı: Tasarruf Cihazı' » Türk mucitten tasarruf cihazı » Dünyayı peşine takan Türk'ün icadı » Hürriyet Gazetesi, » Egzoz zehrine çare buldu Avrupa'yı peşinden koşturuyor » Türkiye'nin Gururu Eko66 Amerikadan Onaylı Patent Aldı » ULUSLARARASI PATENTLİ MARKALI TÜRKİYENİN DÜNYADAKİ GURURU » Kredi Kartlarına Taksit İmkânı (Güncel) » Edirne ilimizde Büyük Test »

Hürriyet Gazetesi,
28.06.2011 - 01:26
Hürriyet Gazetesi, 09.Mayıs.2011 Hürriyet Gazetesinde Çıkan Eko66 Haberi
HÜRRİYET GAZETESİ
09.Mayıs.2011

ULUSLAR ARASI PATENTLİ MARKLALI 10 YIL SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI TARAFINDAN GARANTİLİ
YAKIT TASARRUF CİHAZI
Akaryakıt tüketiminde yüzde 30'lara varan oranlarda tasarruf sağladığı öne sürülen “eko-66” cihazı, dünyanın 20'yi aşkın ülkesine ihraç ediliyor.

Mucit Talat Mollaoğlu, uzun emekler sonucunda geliştirdiği ve patentini aldığı LPG, benzin ve dizelle çalışan tüm motorlarda kullanılabilen “Eko-66” yakıt tasarruf cihazına vatandaşların ilgisinin her geçen gün arttığını belirtti.

Diğer illerde de ekipler göndererek cihaz taktıklarını ifade eden Mollaoğlu, “Vatandaşların cihazıma yoğun ilgisi var. Egzoz gazında yanmayan çiğ yakıtın tamamen yanmasını sağlayarak yakıtın daha verimli kullanılması prensibine dayalı cihaz, hem yakıtta yüzde 30'lara varan oranlarda tasarruf sağlıyor hem de çevre kirliliğini adeta sıfıra indirerek, yüzde yüz çevre dostu olduğunu kanıtlıyor ayrıca ünüversiteler tarafından onaylanan cihazın en önemli özelliklerinden biri de egzos emisyon değerlerini sıfıra düşürmesidir ” dedi.

Mollaoğlu, cihazın, sadece otomobillerde değil deniz araçlarında ve trenlerde de kullanılabildiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:
“Devlet Demir Yollarına ait bir trene de bu cihazımızı taktık. Çok olumlu sonuçlar aldık. Bunun dışında tekne, yük gemisi ve yolcu gemisi, otobüs ve tarım araçlarına da taktık. Şu anda cihazı taktığımız her müşteri memnuniyetini dile getiriyor. İlk etapta yurt içinde satış yapıyorduk. Şu anda cihazımızı yurt dışına da göndermeye başladık. Şili'den Yeni Zelanda, Almanya, Hollanda, Belçika, Lüksemburg ve ABD'ye kadar 20'yi aşkın ülkeye bu cihazı gönderiyoruz. Yurt dışındaki tüm AB ülkelerinde bayilik vereceğiz.”
Dekan da Denedi
Trakya Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Can da, "Eko66 tasarruf cihazı"nı otomobilde test ettiğini belirtti.
Dekan Prof. Dr. Can, yüzde 10 ile yüzde 15 oranında otomobilindeki tasarrufa şahit olduğunu ifade ederek, ’’Cihazın tasarruf sağladığı doğru, buna bizzat deneyerek şahitlik ettim. Ama daha önemlisi, emisyonu sıfırlıyor bu çok önemli" dedi.

AKARYAKITA GELEN ZAMLAR TASARRUF CİHAZLARINA İLGİYİ ARTIRDI

Son günlerde benzin fiyatlarına ard arda gelen zamlar nedeniyle tasarruf cihazlarına olan ilginin arttığını anlatan Mollaoğlu, otomobilinden vazgeçemeyen ancak yüksek fiyatlardan da yakınan birçok vatandaşın, “eko-66” taktırmak istediğini dile getirdi.

Bu nedenle satışlarının akaryakıta yapılan zamlarla daha da arttığını dile getiren Mollaoğlu, cihaza yurt içi ve yurt dışından da talep olduğunu bildirdi.

Mollaoğlu, cihazın Türk milletinin dünyadaki gururu ve övünç kaynağı, doğa ve çevre dostu olduğunu belirterek, “Tamamen yerli malı olan bu cihaz, bugün dünyanın birçok ülkesindeki otomobillerde kullanılıyor. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan cihazım için destek bekliyorum. Cihazıma destek verilirse bundan ülkemiz, ülke insanımız karlı çıkar” diye konuştu.
EKO-66 yakıt tasarruf cihazının fiyatı motor hacimine göre 500 TL KDV ile 2 bin TL KDV arasında değişiyor.
Otomobillere takılan cihazın motor hacmine göre değişen fiyatları www.eko66.com adresinden öğrenilebilir.


Yorum Ekle Bu Haber 6,543,985 'Kez Okundu Tavsiye Et Öneri ve Görüşlere Git  Geri Dön
İlk Yorumu Sen Yap Hürriyet Gazetesi, Haberleri Hakkında Henüz yorum Yapılmamış..
EKO66 ÇALIŞMA PRENSİBİ

Elektromagnetik akım oluşturarak EKSİ olan oksijeni ARTI olan hidrokarbonla buluşturup tam yanmayı sağlar.

BENZİN  ‘de   %20-25  tasarruf  sağlıyor.Devamı...

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN
UYGULAMALARIMIZ
Cihazımız ; Benzinli, Lpg li ve Dizel Motorlu Araçlarda yakıt tasarrufu sağlar. Cihazımızı Tüm Yakıt Besleme Sistemleri için kullanılmaktadır. Araca hiçbir yan etkisi olmadığı için aracın hiçbir kısmına zarar vermez.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
 • 1
  -
 • 2
  -
 • 3
  -
 • 4
  -
 • 5
  -
 • 6
  -
 • 7
  -
 • 8
  -
 • 9
  -
 • 10
  -
 • MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİNİN TÜMÜ İÇİN TIKLAYIN
  EKO66 ©
  2000 Tüm Hakları Saklıdır
  Adres  : Petrol Yolu Caddesi Kapalı Halı Saha Yanı No:61 Tepeüstü Ümraniye / İstanbul
  Telefon : (0216) 612 66 64 (Pbx)
  Faks      : (0216) 612 66 94
  E-Posta : info@eko66.com